BoZKarGa NEDEN VE NASIL?

NEDEN VE NASIL?

Beğendiyseniz Paylaşınız.

SAKLANAN GERÇEKLER, ÜTOPYALAR, DÜNYA ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR….

Bu site tarafından paylaşılan bilgilerin bazıları gerçekliği ya da yanlışlığı kanıtlanmamış bilgiler ve teorilerden oluşmaktadır.

Site ekibi olarak herşeyi olduğu gibi kabul etmek yerine araştırarak inanmayı seçiyoruz.

Herhangi bir cemaat, din, siyasi parti, kuruluş, takım vb ne olursa olsun saplantılı bağlanmak yerine, geniş bakış açısıyla, Allah’ın verdiği aklı kullanarak, sorgulayarak bir yaşam sürmek gayesiyle hareket etmek gayesindeyiz.

Sitede herhangi bir legal oluşum hakkında hakaret, küfür vb tarzda yazı veya yorum yapmanız yasaktır. İktidar yada muhalafet herhangi bir siyasi partiyi eleştiren yazılar yazabilirsiniz. Ancak TÜRKİYE CUMHURİYETİ devletini zor durumda bırakacak her türlü bilgi, yazı doğru bile olsa yayınlanmayacaktır.

Kendi sığır çobanlarını kahraman olarak gösteren, olmayandan kahramanlar yaratanlar (Rambo,Süperman,Batman,Örümcek Adam vb) maalesef kendi kahramanlarımızı tanımamıza ya da onların hakettiği saygıyı görmesine, kendi tarihimizi öğrenmemize engel oluyorlar. Seyit Onbaşı, Sultan Alparslan, Fatih,Yavuz,Kanuni, Mete Han, Atilla ve Mustafa Kemal, Hulusi Behçet Uz, Afet İnan, Gazi Yaşargil, Cahit Arf, Aziz Sancar, Oktay Sinanoğlu, Farabi, Ali Kuşçu, İbn-İ Sina… Adını sayamadığımız nice tarihsel kişilikler, bilim adamları bu sayfalarda o değeri alacak ve sayfamızı takip edenler kendilerini daha yakından tanıyacaktır.

Şantaj ve montajla kişileri basiretsizleştirenler, görüşü ne olursa olsun hile ile , şantaj ile, fotomantaj ile veya kendi hazırladıkları hikayeler ile , adice siyasi çıkarları için, kendi menfaatleri için insanları medya önüne atanların tarafı ne olursa olsun karşısında olmaya çalışacağız.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_____________-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Sizde sitemize benzer içerikler göndermek için KAYIT OLUNUZ

Siteye giriş yaptığınızda içerik üreticisi konumunda olup, site konuları hakkında yazı yazabilir ve yazının yönetici onayıyla yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. O yüzden düşünmekten, sorgulamaktan ve yazmaktan imtina etmeyiniz.

(Buna neden ihtiyaç duyuyoruz? Çünkü paylaştıkça bilgiye ulaşılır. Sizlerin desteği o yüzden önemli)

Yardımcı olması yönünden kısaca bilmeyenler için kayıt olup katkıda bulunmak , içerik sağlamak isteyenlere resimli anlatım….

Siteye üye olmak isteyen arkadaşlar 1 yazan yerlerin hangisine tıklarsanız tıklayın kayıt sayfasına ulaşacaksınız. Daha önce üye iseniz 2 yazan yere tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Kullnıcı adı, isim ile e-posta adresiniz ve oluşturacağınız şifre ile kaydı tamamla demeniz yeterli…

Giriş yaptığınız zaman Ok ile gösterilen kısımdaki Yeni yazısını tıklayıp, Yazıyı seçmeniz yeterli..
Yazı yazmak için gireceğiniz panel sayfanız…. Burdan kendinize ait bazı ayarları da yapabilirsiniz…

1 yazan yerden bloklar oluşturabilirsiniz.

2-3-4 ve aşağıya doğru yine bloklar oluşturup yazılarınızı yazabilirsiniz. Kopyala yapıştır şeklinde de paylaşım yapabilirsiniz.

5 yazan yer yazı başlığınız..

6 yazan yerde yazınıza uygun kategori seçmelisiniz. Kategori seçmezseniz yazınız Genel Kategoride yayınlanır.

7 yazan yerde yazınıza uygun etiketler ekleyebilirsiniz.

8 yazan yerde yazınız için sitede görünecek olan görsel ekleniyor. İçerik üreticiler için bu kısım şimdilik kapalı.

Ve 9 yazan yerde yazınızı Önizleme yada direkt paylaşım yapabilirisiniz. Yazınız düzeltmeler yapılıp onaylandıktan sonra yayınlanacaktır…

Öneri, Eleştiri ve her türlü konuda Bizimle İLETİŞİME GEÇİNİZ.

    admin@bozkarga.com


    Beğendiyseniz Paylaşınız.