İlluminati Kartları Ve Gerçekleşen Olaylar

İlluminati Kartları Ve Gerçekleşen Olaylar

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

1975 yılında Robert Shea ve Robert Anton Wilson “The Illuminatus! Trilogy” adında bir kitap yayımladı. Bahsedeceğim Illuminati kartları da bu kitaptan esinlenmiştir.

Yıl 1995…

Amerika merkezli “Steve Jackson Games” firması tarafından oyun tasarımcısı Steve Jackson, monopoly tarzı bir kart oyunu piyasaya sürdü. Bu oyundaki amaç; dünyayı yasal veya yasa dışı yollarla yönetmek. Sloganı ise şuydu; “Belki bu oyunun arkasında illuminati vardır… Her yerde oldukları gibi.”

Buraya kadar her şey normal gibi…
Peki bu oyun kartlarının üzerindeki resimler daha sonra dünyamızda gerçekleşecek olaylar olduğunu söylesem? Bu oyunda toplam 400 tane kart var ve küçük bir kısmı gerçekleşti. Şimdi o kartların bazılarına bir göz atalım;

1. Kart Terrorist Nuke;

1995 yılında piyasaya sürülen bu karttan sonra 11 Eylül 2001’de İkiz Kuleler’e saldırı düzenlenmişti. Bu olay bu kartların yanı sıra bir çok gibi çizgi dizide de olaydan önce gösterilmiştir.

2. Kart Pentagon;

İkiz kuleler saldırısından 34 dakika sonra 3. bir uçak Pentagon’a çarpmıştı.

3. Kart Princess Di;

Bu kartın üzerinde; “Prenses Di’nin tüm insanlara karşı bağışıklığı vardır, medya dışında.” yazmaktadır. Prenses Diana peşine takılan medya mensuplarından kaçarken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.

4. Kart Crop Circles;

Biliyorsunuz bir dönem ekin alanlarındaki bu tarz çemberler, motifler çok konuşulmuştu. Hatta filmlere de konu olmuş ve dünya dışı yaşam teorileri ortaya atılmıştı.

5. Kart Joggers;

5 Nisan 2013 tarihinde Amerika Boston’da düzenlenen bir maraton koşusunda bombalı bir saldırı yaşandı. Kartta ise şu yazılıydı; “Hiç kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez.”

6. Kart NASA;

Biliyorsunuz en büyük komplo teorilerinden biri de Amerika’nın aya hiç çıkmadığı, bunun koca bir yalan olduğudur. Bu kartta ise bunun bir komplo olduğu ileri sürülmüş.

7. Kart Resistance is Useless;

“Karşı koymak işe yaramaz!” Resimdeki kişi Michael Jackson’a benzetilmiş. Michael Jackson gerek kliplerinde gerek medyada illuminati karşıtı demeçler vermiştir ancak bu savaşın sonunu herkes biliyor.

8. Kart Kablolu TV;

Kartta birisi TV izliyor, yani bu kişi sen, ben, o. İzlediği şeyler ise diğer illuminati kartları. Yani burada açıkça medya bizim elimizde, biz ne istersek onu izlersiniz diyor.

9. Kart Israel;

İsrail’in katliam yapma özgürlüğünü anlatan bir kart. Bunu yapabilmek için siyasi bir otorite sağlaması gerekiyordu ve öyle de oldu.

10. Kart Don’t Forget To Smash The State;

“Heykelleri parçalamayı unutma” IŞİD, Suriye’de, Antik Palmira Kenti’ne girerek buradaki binlerce yıllık eserleri put diye yıkmıştı.

11. Kart Subliminals;

Bu mesajlar çoğu zaman TV üzerinden; bazen dizi, film, çizgi film veya direkt 25. kare ile, biz çoğunu fark edemesek de bilinç altımıza işleniyor.

12 ve 13. Kart;

Bu kartlara baktığınızda aklınıza ilk önce ne geldi, ben söyleyeyim Kıyamet Silahı HAARP. Bilmeyenler için HAARP, Nikola Tesla’nın projeleri üstünden ABD’nin dünyada yapay doğal afetler yapabildiği ileri sürülen projedir.

14. Kart Combined Disaster;

”Kombine Felaketler” kartta yıkılan kulede saat 11:11’i gösteriyor. Fukuşima Nükleer Santral kazaları, Çernobil felaketinden sonra en büyük 2. radyoaktif kazadır. Bu felaketin yaşandığı tarih ise 11 Mart 2011’dir ve bu saat kulesi Japonya’dadır.

15. Kart Epidemic;

Salgın Hastalıklar günümüzde kuş gribi, domuz gribi, ebola virüsü ve son olarak covid-19 gibi daha birçok salgın hastalık bazı ülkelerde boy gösteriyor. Bu hastalıklar laboratuvar ortamında yapılıp gizli bir kimyasal silah olarak kullanılıyor.

16. Kart Withering Curse;

Bilmiyorum bilginiz var mı ancak şu an dünyadaki en popüler teorilerden biri gerçek bir zombi saldırısı. Bu hastalık üzerine birçok çalışma mevcut ve deneyler yapılıyor hatta videoları bile var. Demem o ki yakında diğer salgın hastalıklar gibi bu virüs de yayılabilir.

17. Kart Center for Disease Control;

Hastalık ve salgından girdik o kadar, konu ile alakalı bu son kart olsun. Bu kartta hastalıkları insanlara bulaştırmaktan ve dünya nüfusunu belli bir düzeyde tutmak yani kontrol etmekten bahsediliyor.

18. Kart The Weird Turn Pro;

Hemen resmin altında şu yazıyor; ”İşler tuhaflaştığı zaman, tuhaflık profesyonelleşir.” Hunter S. Thompson Lady Gaga’nın illuminati kuklası olduğu su götürmez bir gerçek ve karttaki de ondan başkası olamazdı.

19. Kart Market Manipulation;

Döviz spekülasyonu ve piyasa manipülasyonu. Amerika’nın şu sıralar ve daha önceki yıllarda birçok ülkede uyguladığı yöntem. Ülkeleri krize götür ve kriz ortamında o ülkeyi daha kolay yönet.

20. Kart Bar Codes;

Barkoda bakarsanız bir takım sayılar var, 666 zaten şeytanı simgeliyor bunu herkes biliyor peki diğer sayı dizisi nedir, 34 belki İstanbul, 23:32’de bir saat olabilir. Akla Reina saldırısı gelmiyor değil, biliyorsunuz işin içinden Amerikalı kişiler de çıkmıştı, kim bilir…

Kart 21

Kart 3

Bu kartta 'önceden planlanmış' bir devasa deniz dalgası görülüyor.Japonyanın başına gelen felaketleri hatırlayalım.

Ortalığı yıkıp geçen,önünde hiç bir şey durdurtmayan bu olayın videoları hala var internette.Suyun gücünü izleyerek anlayabilirsiniz

Töhoko depremi sonrası oluşan tsunamiyi hatırlayalım.

Japonya ile ne alaka ? diyenleri sıradaki karta yönlendiriyorum.

Kart 22

Kart 4

ta daaaa !  Fukuşima Nükleer Santral kazaları -

 Fukuşima  Fukuşima I Nükleer Santralinde atmosfere radyoaktif madde salınmasına sebep olan olaylar dizisidir. Uzmanlar kazaları Çernobil felaketinden sonra en büyük ikinci nükleer kaza olarak tanımlamakla birlikte, tüm reaktörlerde sorun yaşanması kazaları bugüne kadarki en karmaşık nükleer kaza yapmaktadır.Tarih 2011  Töhoko Depremi ve sonrası.

Kart 23

Kart 7

Yeni Dünya Düzeni. 

Illuminati bir kaos yaratır ve o kaosu yine kendi dizginleyerek durdurur.

Artan Polis şiddeti ve ordunun yetkisizliği gündemdedir bildiğiniz üzere.Yıl 2013 Gezi parkı direnişi buna bir örnek olsun.

Battle in Seattle da olabilir.Örnek çok 🙂

Kart 24

Kart 8

Akil insanlar 🙂 şaka lan şaka. 

Buradaki tema şu : Siz aptallar beyazcam'a baktığınız sürece gerçekleri sadece sınırlı olarak göreceksiniz.Kamera Objektifi sizin için gerçek kılavuzu olacak.Deklanşörler zihninize ateş edecek.Kadraj ise tek gerçeğiniz olacak.Sınırlı zihinlere sahip toplum daha rahat kontrol edilebilecek.

Kart 25

Kart 9

Dünya kupaları.Çeyrek finalden itibaren yine neredeyse tüm dünya televizyona kitlenir 90 dakika boyunca başından kalkmaz.Ne alaka şimdi ? 

Ben de sana şunu diyorum. 10-20 yıl önceden bişeyleri hazırlayıp plan yapanlar sence dünya kupası gibi global  bir organizasyonu kontrol edemez mi ? 2012 Londra Olimpiyatlarını bir araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Kart 26

Kart 10

Enerji krizleri.

Hepimizin baş belası.Niye mi ? Maalesef ben de dahil tüm dünya toplumu elektrikler gittiği anda dünyanın sonu geldi diye isyan ediyor.Çünkü hayatlarımız prizlere ve 'sanalizasyon'a bağlı. 200 yıl öncesini bilmiyormuşuz gibi dünyaya olan bu isyankar tavrımız çok şımarıkça.

2021 Yılının son günlerinde konuşulan doğalgaz krizi ve üst üste gelen petrol ve gaz zamları....

Kart 27

Kart 11

Tanıdık yüzlere geçelim.

Başa geçen Saddam ortalığı yakıp yıkmıştır.Ona karşı kışkırtılan halk ona isyan etti ve idam ettirdi.Oluşan kaos ABD için variller dolusu petrol demekti.

Kart 28

Kart 12

Yaşaması gerekenler asla uzun süre yaşamaz. Sanatçı örnekleri bu yüzden çok önemli. Çünkü siyasetçilerden daha tanıdık yüz onlar. En çok onların kullanılması gerekli. Ekranlara daha çok çıkabilirler ve herkes onları rahatça izleyebilir. Çünkü müzik yapıyordur. Müzik dinlemek için herhangi bir tarafa üye  olmak gerekmez.

Kart 29

Kart 15

Aç Dünya.

Bu da tamamıyle çekiç gücün planıdır.Fakirleştiren güç bir tarafta - fakirleşenlere yardım etmeye çalışan piyon ülkenin insanları diğer tarafta.

Kart 30

Kart 17

Empty Vee. İngilizce bilenlerde bir tepki oluşabilir bu iki kelimeyi okurken.Çünkü bir şeyi temsil ediyor. Empty Vee.

Yani MTV. Yani M asonic T emple V ision.Maalesef ben de ergenken çok izlerdim.Dismissed,Jackass,Wildboyz falan.Hastasıydık o çılgınlığın ve acizliğin.Kartını bile yapmışlar lan.

Kart 31

Kart 20

Kontrol edilmiş beyinler.

Biliyoruz ki beyinde işlemler elektrik dalgalarının hareketiyle oluyor.Gönderilen uyduların bize yansıttığı frekanslar tüm algımızı yok edecek ve gerçek köle olacağız.Kim bilir ? Bu adamlar değil miydi 20 yıl önceden olacakları resmeden ?

Bonus kart

Bonus kart

Şimdi ben buraya niye çıktım ? Niçin çıktım ? Kim çıkardı beni buraya ? 

Size demek istediğim şu : O kadar çok içerik var ki.Anlatmamız gereken o kadar çok şey var ki.Bloglar dolusu içerik var.Ama insanlar uyanmamayı tercih ettiği sürece bilinçli köleler olmaya devam edeceğiz.Yazsak çizsek de görmeyecekler.Ben bu galeriyi hazırlarken belki de birileri beni izliyor.Takip ediyor.Belki de siz bu galeriyi okurken sizi izliyor.Takip ediyor.

İş paranoyaklığa kadar gelir.

Bazı kartlar apaçık belirtmişken, bazıları tartışmaya açık. Başta dediğimiz gibi 400 tane kart var bu illuminati kartları oyununda ben sizinle 20 tanesini paylaştım. Diğer kartlarda uzaylılar ve sahte uzay saldırıları ile ilgili kartlar var. Biliyorsunuz Amerika oyunları sever… Belki de ikiz kuleler gibi birçok oyun daha oynayacak. Mesela kartların birinde Empire binasına saldıran bir uzay mekiği kartı var.

Amacım tamamıyle birileri uyansın diye. Uyanın kurtuluşa erin.

KAYNAK

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

GİZLİ ÖRGÜTLER KOMPLO TEORİLERİ