GİZLİ ÖRGÜTLERKOMPLO TEORİLERİ

İlluminati Kartları Ve Gerçekleşen Olaylar

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İlluminati kart oyunu Steve Jackson tarafından 1994 yılında piyasaya sürüldü. Oyunun ilham kaynağı ise Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975'te yayınlanmış olan “The Illuminatus! Trilogy” adlı kitaptır. Oyunun amacı, oyuncuların dünyayı yasal veya yasadışı yollardan yönetmesini sağlamak. Aslında buraya kadar bir sorun yok. Tartışmalara neden olan esas konu ise gelecekte meydana gelecek olan olayların kartlarda yer alması.. Şimdi birlikte bu kartların bazılarına ve gelecekte yaşanmış tesadüf mü dedirten olaylara benzerliklerine bir göz atalım..
Terrorist Nuke ( Terör Saldırısı ) Kartımızın sahip olduğu isim Terrorist Nuke ( Terör Saldırısı ).. Ve resimde gördüğümüz iki tane gökdelen. Diğer resimde ise 11 Eylül saldırısında hedef alınan İkiz Kuleler!! Kartın piyasaya son sürüldüğü tarih 1995, İkiz Kuleler saldırısı ise 2001 yılında gerçekleşti
Pentagon Pentagon; Amerikan savunma bakanlığı ve askeri istihbarat merkez binasıdır. Bina beşgen olup, iç içe beş duvardan oluşmaktadır. Bilindiği üzere 11 Eylül 2001 tarihinde saldırıya uğramıştır fakat 1995 yılında çıkmış illuminati kartında bu saldırı önceden öngörülmüştür!!
Bilinçaltı Mesajları Resimde de görüldüğü gibi kartın üzerinde bulunan dordurmanın üstünde "s.e.x" bilinçli bir şekilde yazılmış olduğu görülmekte fakat dikkatli bakılmadığı sürece bu tür mesajlar farkedilmemektedir. Bunlar gibi yüzlerce örnek olmasına rağmen hepsi farkedilmemekte ve burda kart bu tür mesajların kullanılacağını ifade etmektedir..
Tidal Wave ( Deprem Dalgası ) Hatırlandığı üzere Endonezya'da tarihin en büyük depremlerinden biri yaşanmış ve tesadüfmüdür bilinmez karttaki deprem dalgası benzerliğinde dalgalar Endonezyayı yerle bir etmişti. Kattra anlatılmak istenen ise insanların yapay depremler yapabilecek kapasitede olduğu ve bunu gerçekleştirecekleridir. Ayrıca bildiğimiz ve emin olduğumuz Nikola Teslanın HAARP adı verilen yapay deprem makinasını Yüzyıl öncesinde icat ettiği hatta Marmara depreminin bile bu teknoloji ile gerçekleştirildiği öne sürülmektedir.
Combined Disasters ( Kombine Felaketler ) Kartımızda "ard arda felaketler" ele alınmıştır. Kartımızda devrilmiş bir saat kulesi ve saatin ibrelerinin 11 ile 3'ü gösterdiğini görmekteyiz. Yandaki resim ise japonyada bulunan bir saat kulesinin resmidir. Japonya depreminin tarihi ise 11.03.2011 !!!
İsrail Kartı İsrail ve onun katliam yapma özgürlüğünü ele alan, anlatan bir kart.. Bunu yapabilmesi için siyasi otorite sağlaması gerekiyordu ve öyle de oldu!!
Blacklash ( Boşluk ) Siyahi bir başkanın neden olacağı bir "Boşluk" tan söz eden kartımız!!
Clone ( Klonlama ) Karrta klonlanan bir insan görülmekte.Günümüzde tüp bebek yöntemi olarakta bildiğimiz klonlama olayı ve benzerlerine değinilmekte..
Princess Di ( Prenses Di ) Kartın üzerinde "Prenses Di'nin tüm insanlara karşı bağışıklığı vardır, Medya dışında" yazmaktadır.. Prenses diana peşine takılan medya mensuplarından kaçarken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.. Kartların yayın tarihi 1995, Prenses Diana'nın ölüm tarihi 31 Ağustos 1997!!
Crop Circles ( Ekin Çemberleri ) Kartta ekili alanlarda beliren çemberlerden söz edilmektedir.Ekin Çemberleri, ekin tarlaları üzerindeki geniş alanların gece esrarengiz bir biçimde düzleştirilmesiyle oluşan büyük geometrik modellerdir. “Hasat Çemberleri” ya da “Ekin Motifleri” olarak da bilinen bu şekiller bir gecede birdenbire belirmektedirler. Kimler ya da hangi güçler tarafından oluşturuldukları görülememiştir.
International Weather Organization ( Uluslararası Hava Organizasyonu ) Kartta bir uçağın bilim adamının komutlarıyla bulutları onun istediği yöne yönlendirmesi gösterilmektedir. Yani doğal olayları oluşturma, yönendirme olayı vurgulanmıştır. Örnek oluşturması açısından İzlanda'da patlayan (Patlatılmış da olabilir) yanardağdan çıkan ve avrupaya yayılan kül bulutu yüzünden günlerce ve binlerce hava uçuşu iptal edilmişti!!
Epidemic ( Salgın Hastalık ) Salgın hastalıklardan söz eden bir kart. Günümüzde Kuş Gribi, Domuz Gribi, H1N1 Virüsü ve daha onlarca hastalık.. Bunlar neden oluştuğu bilinmeyen belki de oluşturulan hastalıklar, virüslerdir!!
Center for Disease Control ( Hastalık Kontrol Merkezi ) Kartta bir çok hastalık üretebileceğinizi ve bunları insanlara bulaştırabileceğiniz anlatılmaktadır. Özellikle en büyük sorun olan dünya nüfusunu belli düzeylerde tutma konusu için biçilmiş kaftan.. Çeşitli hastalıklar üreterek belli sayıda nufüs oranını dengede tutabilir ve bunu insanların anlayamacağı şekilde hastalık olarak faaliyete geçirebilirler. Ayrıca bu hastaları sözde tedavi etmek için kullanılacak ilaçların gelirinden söz etmeme gerek yok herhalde!!
Revolation ( Devrim ) ve Power to the People ( İnsanlara Güç ) İki kartta devrim ve insanların (toplulukların) gücünden söz etmektedir. Devrim; büyük güçlerin himayesinden çıkan liderleri, yöneticileri devirmenin en iyi yöntemidir. Günümüzde gerçekleşen "Arap Baharı" diye adlandırılan olaylarda Gizli! güçlerin sözde diktatör diye adlandırdığı emri altında olmayan, uzlaşmayan tüm liderleri devirdiği ve devrim olarak adlandırdıkları olayları hepimiz yakından takip ettik ve gördük!!
Dünyayı Saran Açlık En zengin yeraltı kaynaklarına sahip kıtalardan olan Afrika'nın açlık, hastalık, susuzlukla mücadele ettiğini ve bu yüzden binlerce insanın hayatını kaybettiğini biliyoruz.
Bill Clinton Ve Hillary Clinton İki ayrı kart.. ikisini yan yana getirdiğimizde ortaya çıkan görüntü tasması olan Bill ile tasmayı tutan Hillary görmekteyiz.. Bill Clinton'ın birilerinin maşası olarak kullanıldığı ve eşi Hillary'nin de bunun farkında olduğu anlatılmaktadır. Örnek verecek olursak burdaki video ve alttaki resimlerde de Bill Clinton'nun bir çok röportajını "Zihin kontrolü" altında gerçekleştirdiği kamera arkasında çekime ara verilip makyözün işini yaparken bile Bill Clinton'un aynı yüz ifadesi içinde olması gözlerden kaçmamaktadır!!
NASA Amerika'nın hiç bir zaman Ay'a çıkmadığı, NASA'nın tüm olayları organize ettiği en çok konuşulan komplo teorileri arasındadır..Kartta ise bu açık bir şekilde ifade edilmektedir!!
Celebrity Spokesman ( Sunucular ) Bu kartta Televizyon izleyicilerinin durumu ele alınmıştır. Televizyonların gerçekleri bütünüyle izleyicilere ulaştırmadığı, ancak onların anlattığı, onların gösterdikleri yani onların bilmenizi istediği kadarını sizlere ulaştırdıklarından söz etmektedir.. Ki mantık sahibi olan herkesin bunların farkında olduğunu ve bildiğini düşünüyoruz!!
Cable TV ( Kablolu TV ) Kartta medya dünyasının hali anlatılmaktadır. Karttaki adamın izlediği tüm ekranlarda sadece İlluminati kartları olduğu görülmektedir. Yani burada açık açık medya bizim elimizde diyorlar!!
Julian Assange Wikileaks'ın Kurucusu Julian Assange'yi tanımayan yoktur.Amerikan yönetimine ait gizli belgeleri açığa çıkararak Washinton'u büyük bir krizin ortasına atmıştı.Komplo teorisyenleri iki karttaki şahsı Assange'ye benzetmektedir ve eğer bu doğru ise İlluminati kartına göre Assange ilerde suikaste uğrayacaktır!!
Joggers 15 Nisan 2013'te Amerika'nın Boston kentinde her yıl düzenlenen maraton koşusunda bombalı bir saldırı yaşandı. Patlama 3 kişinin ölümüyle ve 200’den fazla kişinin yaralanmasıyla noktalandı. İlluminatinin bu kartında ise bir koşucu görülüyor ve kartta “ kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez.” yazıyor!!
Uzaylı İstilası Neredeyse tüm insanların aklındaki sorulardan bir tanesi uzaylılar var mı, birgün bize saldırırlar mı ? İlluminati kartına göre dünyaya SAHTE uzaylı saldırıları düzenlenip insanların kendilerini çaresiz hissetmesi sağlanacak ve İlluminati örgütünün belirlediği sözde kahramanlar halkı bu saldırılardan kurtaracak!!
Resistance İs Useless Katın üzerinde "Karşı koymak işe yaramaz " yazmaktadır. Resimdeki adam Michael Jackson’a benzetilmekte ve ünlü sanatçının klipleri ile demeçlerinde illuminati örgütüne karşı geldiği bu yüzden de medya tarafından da taaruza tutulup itibarsızlaştırıldıktan sonra da öldürüldüğü iddia edilmekteydi!!
Evet dostlarım.. Bunlar gibi daha onlarca illuminati kartı bulunmakta aralarında dikkatinizi en çok çekenleri bulup değerlendirdik. Aşağıda diğer oyun kartlarının bir kaç tanesini daha bulabilirsiniz..

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz tamamen ücretsizdir. Tek geliri reklamlardır. Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.