İnsanları ufolara inandırma Kampanyası ve Raelian hareketi

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.
  • 1
    Share

World UFO Disclosure Campaign (Dünya Ufo İfşaat Kampanyası): http://www.worldufodisclosure.org/
Birçok dil seçeneği mevcut bu arkadaşların sitesinde de, tabi hedef kitleyi geniş tutsunlar ki kaçırmasınlar balıkları.Şimdi Türkçe’yi seçip girelim siteye, bakalım sloganımız neymiş?

“Birleşik bir Dünya ve birleşik bir insanlık için.”

Neyse şimdi bu adamların tüzüklerine şu adresten http://www.worldufodisclosure.org/index2.php?bolum=29&icerik=sn ulaşabiliyoruz  
İlk 2 maddesi şu:
    * Evrende yalnız olmadığımız gerçeği ve aslında hepimizin dünya vatandaşı olarak birer ?Dünyalı? olduğumuzun idraki
    * Din, ırk, mezhep ve ülke farklılıklarının önemsizliğinin anlaşılması
Diğer maddelerde de hep “yaşasın sevgi ve dostluk, kahrolsun ayrımcılık pis kaka öcü” tarzı zırvalıklar var tahmin edeceğiniz üzere.

SİTE YAKIN ZAMANDA KAPANDI..

Hiç mi dikkatinizi çekmiyor her Ufo zımbırtısının arkasından “tek bir dünya devleti” fikri çıkıyor olması?
Hiç mi kıllanmıyorsunuz
 “yaşasın sevgi, barış, kardeşlik” ve “kahrolsun ayrımcılık” kisvesi altında,sana YENİ DÜNYA DÜZENİ’ni kakalamaya çalışıyorlar
Görmüyor musun bunu?
Arkalarında kimler ve hangi fikirler var farketmiyor musun?
Her Ufo ve spiritüalizm oluşumunun arkasında masonik emeller olduğunu ne zaman idrak edeceksin?Daha kaç delil, kaç işaret lazım?

spiritüalist derneklere üye olmuş, merak salmış tanıdığınız varsa uyarın onu.Bakın çok büyük tezgâh dönüyor çok. Oralara giden insanlar iyi bir ŞEY sanıyorlar bunları fakat kandırılıyorlar.Bu spiritüalist oluşumlarda genelde çok iyi ve ikna edici konuşmacılar olur,doğru bilgilerin arasına böyle şeytani ve salak fikirleri empoze ederler,size de kakalarlar ruhunuz duymaz. 3-4 ay takılırsın oradasonra “reenkarnasyon var mı la acaba?” diye düşünmeye başlarsın,sonra bir bakmışsın garip garip şeylere inanıyor olmuşsun.Tabi o an sana garip şeylermiş gibi gelmez onlar, sen kendini “aydınlanmış” hisseder,seni eleştirenlerin ise “cahil” olduğunu düşünürsün.

Sonra Facebook gruplarına “thanks Ashtar :)))))” yazan aydın, elit ve embesil bir insan olur çıkarsın, demedi deme.
Ayık olun, akıllı olun.
etrafınızda bu tatavalara merak salmış birileri varsa kesinlikle uyarın onları,kanmasınlar bu “spiritüalizm”, “reiki enerjisi”, “sevgi ve barışın ışığında aydınlanma”hikâyelerine. Çok fena beyin yıkıyorlar çok.
Al bak, bunlar bitmek bilmez, en popülerlerinden birisi, Raelian hareketi: http://www.rael.org/

sahte Mesih inanlarına sesleniyor. Ama neden sünnet kıyafetleriyle sesleniyor onu anlamadım ben. Sembolü de mümkün mertebe kullanıyorlar tabi ki.

Mesihlerini dinleyen entel koyun sürüsü

şimdi “ne var 2-3 entel tip bir araya gelmiş, aptal bi oyun oynuyolar kendi aralarında,ne zararı var” diyeceksiniz belki de. Şimdi şu video’nun

40-50. saniyeleri arasında sahte mesihimiz bize şöyle sesleniyor:”The only solution Elohim (İbranice tanrı) explain to us, is the creation of world government.”

yani türkçesi  Elohim (tanrı) bize tek çözümün, DÜNYA HÜKÜMETİNİN kurulması olduğunu söylüyor.”

Ve fetvasının devamında da paranın kalkması gerektiğini, bu finansal sistemin çökeceğini söylüyor.Görünür paranın kalkması, tamamen elektronik paraya geçmemiz ve tüm insanlığın “mikroçip” ile yaşayan robotlar haline gelmesi….O tek dünya hükümetinde seni nasıl yönetmek istiyorlar sanıyordun sen? Şirinler köyü gibi sevgi çemberi oluşturarak mı? Yoksa onlara zıt gidenlerin çiplerini söndürerek hayatla olan tüm bağlarını kesebilecekleri, mutlak güce ve otoriteye sahip olacakları, faşist bir düzen ile mi?

Tüm bu spritüalist şaklabanlıklar ne içinmiş anladın mı? Bu saçmalıklara katılan insanlarınhem dini inançları dejenere ediliyor, hem de masonların ve siyonistlerin ASIRLIK emelleri,güzel fikirlermiş gibi bu insanlara yediriliyor. Bu işlere bulaşmayanlara da medya yoluyla bu yavaş yavaş dayatılıyor.

Neymiş, yaratıcı diyormuş ki dünya hükümeti kurun diyormuş, tek yol buymuş diyormuş.Valla bize öyle bir bilgi gelmedi, hatta şöyle biliyoruz biz;
“Ey insanlar! Biz sizi, bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve örfler yoluyla tanışıp kaynaşasınız diye sizi milletlere,boylara ayırdık. Hiç kuşkusuz, Allah katında en seçkininiz, sakınılması gereken şeylerdenen çok sakınanınızdır. Allah her şeyi bilir, her şeyden haberdardır.” – Hucurat Suresi, 13. ayet

Bak, Kuran’ın tüm insanlığa seslenmediğini, evrensel olmadığını, o zamanki Arap toplumuna indiğini ileri sürenler,eğer ki bu konuları araştırdıktan ya da en azından şu anlattıklarımı okuduktan sonra Kuran’ı okurve daha geniş açıdan bakarsanız, Kuran’ın sadece 7. yüzyılda yaşayan araplara seslenmediğini anlayacaksınız.O, sana sesleniyor sana. Senin çocuğuna da, torununa da, kısmet eder ve onlar da farkındaolurlarsa torunlarının torunlarına da seslenmeye devam edecek.

“Peygamber, “Ey Rabbim! Kavmim şu Kur’an’ı terkedilmiş bir şey haline getirdi” dedi.” – Furkan Suresi, 30. ayet

Gitgide uzaklaşmıyor muyuz sahiden ondan? Gittikçe daha da uzaklaşmıyor muyuz dinimizden?Çocukluğundaki ahlak değerleri ile şimdinin ahlak değerleri bir mi sence? Gittikçe daha da yozlaşmıyor muyuz?

Hz Muhammed’in mahşer gününde ne “demiş olduğunu” bilen, zaman ve mekân kavramı olmayan bir Allah’ı,hala bu insan halimizle şekillere sokmaya çalışıyoruz.

bu Ufo ve sahte mesih inançlarına dayalı daha yüzlerce, binlerce saçma spiritüalist oluşum bulabilirsin,fakat sonunda varacağımız nokta HER ZAMAN aynı olacak. Doğru bilgilerin arasına şeytani fikirleri serperek,senin inancını yozlaştıracak, seni şirke boğacaklar. Ve buna esktra olarak bir de masonik fikirleri sana doğruve aydın görüş olarak benimsetecekler. Şaşılacak bir şey yok, daha çok var böyle sahtekâr oluşumlardan,omurgasızlık parayla değil ki… Sana düşen sadece ayık olmak ve kendinden sonra etrafındakileri de bilinçlendirmek.


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.
  • 1
    Share

Bir Cevap Yazın