Kötü Gizli Yeraltı Şehirlerini Nasıl Bağlarlar?

Kötü Gizli Yeraltı Şehirlerini Nasıl Bağlarlar?

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Pek çok insanın, dünyanın dört bir yanında, yeraltında gizli yeraltı şehirlerini birbirine bağlayan devasa tünel sistemleri olduğu fikriyle mücadele ettiğini biliyorum.

Dünyanın her yerinde 10.000’den fazla Derin Yeraltı Askeri Üssü var. Şimdi, bu konuya kafa yorun… onları birbirine bağlayan 161.000 kilometreden (100.000 mil) fazla tünel var!

Bu gerçekten doğru olabilir mi?

Başlangıçta, köle emeği kullanılarak elle kazılmış olacaklardı. Bugünlerde nasıl yapıldığına kıyasla çok yavaş olurdu.

Tüneller yüzlerce, hatta binlerce yılda inşa edildi… yani bir gecede olmadı. Ancak bu günlerde, bu kötü insanların hayal gücüne meydan okuyan gizli inşa yöntemleri var.

Tünel Açma Makinaları

İşte bir Tünel Açma Makinesi ve gördüğünüz gibi, özellikle önünde duran insanları düşündüğünüzde, canavarca. Yapmak istedikleri işe bağlı olarak çeşitli büyüklükte olanları da var.

Tünel Açma Makineleri, ‘subterrene’ adı verilen nükleer teknolojiyi kullanır. Kayayı 1.570 derece Kelvin = 1296.85 derece Santigrat = 2366.33 derece Fahrenhayt’a ulaşan sıcaklıklarda eritir.

1970’te sadece birinin maliyeti 850 milyon dolardı – şu anda ne kadar olduğunu bilmiyorum.

Bu makine kayayı eriterek hızla kazabilir ve kayanın kendisini yakıtın bir parçası olarak kullanır. Kazdıkça tünelin kenarlarında pürüzsüz cam benzeri bir yüzey oluşturuyor.

Bu makineler için çeşitli patentlere bakabilirsiniz.

Gizli Yeraltı Şehirleri

Yeraltı odalarında devasa bilgisayarlar ve sunucular bulunur.

Devasa şehirler inşa ettiler, çoğu zaman şehrin üstüne şehir. Üst üste inşa edilmiş, ancak bir kilometre veya daha fazla toprakla ayrılmış sekiz kadar şehir olabileceğini duydum.

Şehirler hiç de zindan gibi değil. Binaları yer üstünde kullanacağımız her şey için binaları var. Bunlar, yukarıda bir gökyüzünün etkisini yaratmak için hologramları kullanan göller, hayvanlar, kuşlar ve bitkilerle dolu güzel şehirlerdir.

Orada yakıt depolama üniteleri, su depoları, restoranlar, tıbbi tesisler, şimdiye kadar yapılmış her filmin ve dizinin deposunu bulacaksınız. Liste uzayıp gidiyor. Sadece ‘yukarıda’ ne olduğunu bir düşünün ve onlar onu ‘aşağıda’ kopyaladılar!

Onları ne için kullanıyorlar?

Genetik deneyler, klon değirmenleri, zihin kontrolü araştırmaları… Gelişmiş süper insan zihin kontrol teknolojisi, gelişmiş askeri silahlar ve hava manipülasyonu depolama.

Ve… hiç ama hiç gün ışığı görmemiş çocuklar… birçok kuşaktan… şeytani ayinlerde ve pek çok söz edilemez şeylerde kullanıldılar.

Kötü Gizli Yeraltı Şehirlerini Nasıl Bağlarlar?
Bir açılış örneği. Boyutunu görebilirsiniz.

Birçoğu demiryollarına yakındır ve kamyonların girebileceği girişleri vardır. Kamyonların girişlerinden bazıları hologramlarla korunuyor, böylece bir dağın yamacına benziyorlar, ancak araçların doğrudan içinden geçmesine izin veriyorlar. Dağa çıkan büyük bir kamyonu takip eden bir adam tarafından tarif edildiğini duydum ve gözlerinin önünde kaybolduğunu gördü!

Bu bazlar ucuz değil. Şu anda ‘kara bütçeden’ yılda 1,25 trilyon dolar tüketiyorlar.

NWO, dünya çapındaki mevcut nüfusu %80-90 oranında azaltmak ve kalan denekler üzerinde tam ve tam kontrole sahip olmak olan şeytani planlarının son aşamalarındaydı.

Sadece Zamanın Nickinde

Tam ‘zamanında’ veya ‘onbirinci saatte’… Başkan Trump’a girin! NWO, seçkinler, küreselciler ve kabal… onlara ne derseniz deyin, sayısız nesiller boyunca şeytani planlarını hayata geçirmek için çalışıyorlar.

Ne kadar çok duyarsam, o kadar çok fark ediyorum ki, sadece ‘dişlerimizin derisi’ ile gözden kaçırmışız!

Başkan Trump, İttifak veya onunla birlikte çalışan 8.000 kişilik bir ekiple birlikte bataklığı hemen temizlemeye başladı… çok, çok kirli bir bataklık olduğu ortaya çıktı.

Gerçekten İncil zamanlarında yaşıyoruz. şu anda sürmekte olan savaşın bizzat İsa Mesih tarafından yönetildiğinin farkında olmamız gerekiyor. Kazanan takımda olduğunuzdan emin olun!

Birçok insan NWO’yu yenme konusunda samimidir, ancak tek gerçek yol, dünya yüzeyinin altında neler olup bittiğini ortaya çıkarmak, ortaya çıkarmak ve dünya insanlarını uyarmaktır.

Bu yeraltı üslerinde neler olduğunu ortaya çıkarmaya çalıştıkları için 3.000’den fazla insan öldürüldü. NWO’nun planlarına çok yaklaştığınızda bu temelde bir ölüm cezasıdır.

Manyetik Olarak Kaldırılan Trenler

Aptalların çoğu, Almanya’da Krupp tarafından üretilen manyetoleviton trenlerini kullanan bir tünel otoyolu aracılığıyla birbirine bağlanıyor. Rüzgar direncini ortadan kaldırmak için bu tünellerden hava boşaltılır ve manyetik tahrik sistemi nedeniyle bu trenler MACH2’den daha fazla hız yapabilir.

Kötü Gizli Yeraltı Şehirlerini Nasıl Bağlarlar?

Yazının okunması kolay olmadığı için, ne yazdığını size anlatayım:

Sol taraftaki:

  • Manyetik olarak havaya kaldırılan tren

Sağ taraf:

  • Bakım mili
  • Ana tünel bölümü
  • Manyetik iz
  • acil durum parkuru
  • Güç esnekliği
  • çapa ipi

MACH2 ne anlama geliyor?

https://en.wikipedia.org/wiki/Mach_number

Uluslararası Standart Atmosfer’de modellendiği gibi, ortalama deniz seviyesinde kuru hava, 15 °C (59 °F) standart sıcaklık , hızı ses saniyede 340,3 metredir (1,116.5 ft/s).

Mach 2 = ses mesafesinin iki katı. Yani saniyede 340,3 metre, saniyede 680 metre olur. Bu, yaklaşık 1522 mil veya 2019.727 km / saat’e eşittir!

‘MACH 2’den fazla’ gidiyorlar!

Bu, yer üstünde kullanmadığımız teknolojidir. 2000 km / s’nin üzerinde seyahat etmeyi hayal edebiliyor musunuz? Yapamam!

Görüntüler ve bilgiler yukarıdaki videodan Gene Decode ile alınmıştır. Daha görülecek çok şey varsa izlemek için biraz zaman ayırmanızı öneririm.

Umarım bu, kötü gizli yeraltı şehirlerini nasıl birbirine bağladıklarına dair en azından birkaç soruya cevap verir. Bildiğim kadarıyla, bizim nakliyemizi, söz konusu edilemeyen eşyalarla dolu büyük konteynırlarla limandan limana gitmek için kullanmalarının tek yolu bu olmayabilir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çok daha fazlasını öğrenebileceksiniz.

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

KOMPLO TEORİLERİ