DÜZ DÜNYA - UZAY

Küreselci Çeteye karşı “DÜZ DÜNYA”

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Büyük yalanlar saldırıya geçtiyse,
Büyük doğrular da yakınlardadır.
Büyük yalanlara, büyük doğrularla karşılık verilir.
Bunu yaşayarak göreceğiz, öğreneceğiz.
=_=_=_=
Küreselci Çeteye karşı “DÜZ DÜNYA”, insanlığın kurtuluş sloganı olacak…

Sen, “Dünya dönüyor, Dünya küre” dedikçe yalanların ardı arkası kesilmeyecek. Oysa, sen de yaşayarak göreceksin ki, bu emperyalist saldırı arttıkça Düz Dünya senin nefes alabileceğin, çıkış yolu bulacağın, yalanları daha rahat göreceğin, doğruları keşfedeceğin tek seçenek olarak her geçen gün daha da görünür olacak, büyüyecek. Ve sana KÜRE MODEL yalanına yaslanarak yaşatılan yalanların eziyeti artıkça DÜZ DÜNYA’ya olan saygın bin kat artacak. Küre Model yalanından kurtuldukça gerçek bilimle, gerçek fizikle, gerçek tıpla, gerçek sağlık bilgisiyle tanışacaksın.

“Dünya Küre”, “Dünya Dönüyor” dedikleri zaman dilimi, sömürgecilik için dünyaya açıldıkları zamanlardı. Macellanlar, Kristof Kolomblar sömürgecilik için denizlere açılırken, ders kitapları onları “kaşif” olarak parlattı. “Küreselciliğin” tohumunu ta o zamanlar attılar ve Rönesans üzerinden tüm dünyaya dayatacakları bir “Modern Bilim” felsefesi tasarladılar. Dünya’da her çocuğa Kepler’i, Kopenrnik’i, Galileo’yu devrimci gibi dayattılar köle toplumlar inşa edebilmek için, gerçeklikten koparabilmek için.

Sömürgecilik aşamasını kapitalizm aşamasına getiren Batı’daki sanayi gelişimi ile bilime eklenen yalanlar da güncellenmeye başlandı. 20. Yüzyılda Rockefeller üzerinden tüm dünyaya dayatılacak “Tıp” modeli için çalışmalar başladı. Çin’de ilk “Halk Sağlığı Merkezi”ni Rockefeller Vakfı kurdu. Amerika ve Kanada incelemelerini tamamlayan Abraham Flexner 1910 yılında devreye girdi ve “Modern Tıp” olarak bildiğimiz emperyalist tıp tüm dünyaya dayatılmak üzere “Flexner Raporu” olarak hazırlandı. Böylece, Galileolar’dan beri gelen bilimi manipüle ederek dünyada hakimiyet arama çabasına kapitalist sermaye döneminde yeni bilim yalanları da eklenmiş ve genişletilmiş oldu.

Almanya’dan gelen Yahudi üniversite hocaları Rockefeller tarafından toplandı, örgütlendi. Bu konuda da Abraham Flexner büyük rol oynadı, gelen Yahudilerin bilgilerini örgütleyerek dünyaya yön vermek için yapılan organizasyonlarda rol aldı. Kendisinin yazdığı “Faydasız Bilginin Faydası” isimli kitap aslında başlığı ile kendisini ele veriyor. Niels Bohr da Almanya’dan kaçınca Rockefeller ile görüşenlerden. Albert Einstein ve daha pek çok Yahudi de böylece kapitalizm aşamasında emperyalizme hizmet için bilimi manipüle den isimler olarak öne çıktı, Böylece Galileolar ile gelen masonik yapılanmaya Yahudiler de 19.-20. yüzyıl bilim yalanları ile katkıda bulunmuş ve yanları geliştirmiş oldu.

Bugün her akademisyen ağzını açınca “Rönesans” der, “Aydınlanma” der ve bilimi Batı’nın sömürgecilik için tasarladığı Galileo yalanlarıyla tarif eder, fizik denilince Einstein’in yalanlarını över, tıp denilince Abraham Flexner’in çarpıtılmış, herkesi hasta etmek, ilaç yazmak, aşı yapmak üzerine kurulu sahte tıbbını bilim diye öve öve bitiremez..

Bugün “Modern Bilim” dedikleri çarpıtılmış, yalanlarla dolu ne varsa tamamı Rönesans ile birlikte “KÜRE MODEL” tasarımı üzerine inşa edildi, bu sözde bilime düzlem olarak seçilen en büyük yalan Küre Model kurgusuydu; tıbbından fiziğine, astronomisinden sosyolojisine kadar… Einstein’in teorilerinin çürütüldüğü ortaya çıktığı halde, kanserin mekanizması 1931’de çözülmüş olduğu halde, Dünya’nın hızının deneylerde sıfır çıktığı yani hareket etmediği defalarca kanıtlandığı halde bunu söylemeyen bir sistem ancak ve ancak kendi kontrolündeki kurumlar, insanlar ve medya ile bu çürümüşlüğü gizleyebilirdi. 21. yüzyıl aşamasında Nasa yalanlarının açığa çıkışı, “uzaya gidildi, Ay’a gidildi” yalanlarının açığa çıkışı medyanın bunca yıl baskılamalarını etkisiz kılmaya başladı, interneti toplumları kontrol etmek isterlerken kendi aleyhlerine dönmeye başladı çünkü insanlar araştırmaya ve bilgilenmeye, doğru bilgiyi yaymaya başladı. Nasa yalanları, sağlık yalanları bir bir açığa çıktıkça küresel sermaye de yeni kaos planına geçmek için zamanın geldiğini düşündü. İnsanlığa yeni yalanlar bombardıman edilecekti.

İşte bu öve öve bitiremedikleri “Modern Bilimleri” en sonunda herkesi eve tıkma noktasına getirdi, taktıkları maske ile tüm insanlığın nefesine göz diktir çünkü bugün Küresel Sermaye İKİNCİ RÖNESANSI’nı hayata geçirmek için yalanlarına yenir bir ivme kattı. Ne zaman sömürgecilik ataklarına kalsalar akıllarına ilk gelen maske oluyor sömürecekleri kesimleri susturmak için.

Yani, “Dünya Küre” demek o kadar basit bir şey değil, çok ağır bedelleri olacak bir yalandı ve bu bedelleri ödüyorduk ama fark etmiyorduk, bilimle bağını kuramıyorduk. En sonunda KÜRE MODEL BİLİMİ tüm yalanlarıyla insanlığa çullanmaya başladı çünkü Dolar Saltanatı çöküyordu, nüfus artmıştı, ulus devletler güçleniyordu, işte bu yüzden kendi Dolar sistemi krizlerini sana “PANDEMİ” diye yaşatma kararı alıp Dijital Para Sistemi’ne geçmek için, nüfusun azaltılması için, yeni nesil dijital nesne olmayı kabul etmen için.

Küre Model, kendisini kurgulayan küresel Sermaye için sahte bilim düzlemini temsil ediyordu. Küre Model, küreselci sermayenin en eski silahıydı bilimi çarpıtmak için. Bunun üzerine kurulu tıp, fizik, felsefe vs hemen hemen hepsi emperyal hedeflere bugüne kadar hizmet etti. Şimdi son kaos planlarında modern tıbbın en ön safta son görevini yapması gerekiyordu çünkü kaos planının adı “PANDEMİ”ydi. Böylece doktorları da sahaya sürdü küresel sermaye. Küre Modele inana bir bilim anlayışı ile eğitim gören, doktor bile olmayan bir Yahudi işletmeci Abraham Flexner raporu ile şekillenmiş “Modern Tıp” eğitimi alan doktorlar herkese “evde kalın”, “maske takın” demeye başladılar. Ve insanlık KÜRE MODEL DÜNYA biliminden nefes alamaz hale gelmeye başladı. Çünkü; Küre Modele inanmak, bugünleri yaşamanın kaçınılmaz bir uzantısıydı. Küre Model ile emperyalizmin, küresel sermayenin, sermaye tıbbının aynı şey olduğu adım adım biraz daha netleşmeye başlıyor.

İşte tam bu noktada DÜZ DÜNYA gerçeği tüm insanlık için nefes alınacak çıkış yolu olarak her geçen gün biraz daha görünür hale geliyor. Sen “DÜNYA KÜRE” dedikçe yalanlardan boğulacağını zaten yaşayarak göreceksin. ve onların en büyük yalanına inanmanın en sonunda sana maske-aşı-çip getirdiğini bizzat yaşayarak öğreneceksin. en sonunda tüm dünya insanlığının bu küresel çete saldırısına karşı tek çıkış yolunun “DÜZ DÜNYA” sloganı olduğunu büyük bir mutlulukla keşfedeceksin. En büyük yalanlarına en büyük doğru ile karşılık vermek gerektiğini anlayacaksın.
=_=_=_=
Büyük yalanlar saldırıya geçtiyse,
Büyük doğrular da yakınlardadır.
Büyük yalanlara, büyük doğrularla karşılık verilir.
Bunu yaşayarak göreceğiz, öğreneceğiz.

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz tamamen ücretsizdir. Tek geliri reklamlardır. Lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.