Napolyon’un Kafatası’nda Bulunan Uzaylı İmplantı

Napolyon’un Kafatası’nda Bulunan Uzaylı İmplantı

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Napoleon Bonaparte kalıntılarını inceleyen bilim insanları, kafatasında gömülü olan yarım inç uzunluğunda bir mikroçipin keşfedilmesiyle şaşkına döndü.

Gizemli nesnenin yabancı bir implant olabileceğini söylediler – Fransız imparatorunun bir UFO tarafından kaçırıldığını düşündürüyor! Bu keşfin muhtemel sonuçlarını  anlamak neredeyse muazzam bir durum “dedi. Fransız tıbbi bir dergide konuşan Dr. Andre Dubois

Şimdiye dek buna benzer  her gösterge, yabancı kaçırmanın kurbanlarının  Dünya olaylarında rol oynamayan sıradan insanlar olduğuydu. Şimdi ise uzaylıların geçmişte insanlık tarihini etkilemek için harekete geçtiğine ilişkin güçlü kanıtlara sahibiz  ve bunu araştırmaya devam edebiliriz.

Dr. Dubois, Fransız hükümetinden 140.000 dolar hibe ile çıkardığı Napolyon’un iskeleti ni incelerken bu muhteşem keşfi yaptı.

Napolyon’un küçüklüğüne katkıda bulunan bir hipofiz rahatsızlığından mustarip olup  olmadığını ögrenmek istedim” diye belirtti. Fakat bunun yerine araştırmacı çok daha olağandışı bir şey buldu: “Kafatasının iç kısmını incelediğimde, elime küçük bir çıkıntı geldi, ufak fırça ile bölge temizlenince kemik içinde bir şey olduğunu gördük ve bölge dikkatle açıldığında bu implant ortaya çıktı. Dedi.

İmplant ın şu sıralarda inceleme altına alındığı bildirildi .

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

GİZEMLER