TİTANYUM DİOKSİT

TİTANYUM DİOKSİT

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

1)”Mide koruyucu olarak verilen ilaçta yer alan maddeye dikkat edin Titanyum Dioksit kodu E171 yani bizi aslında kanser eden atom altı bir madde.”

2)TİTANYUM DİOKSİT NEDİR? Atom altı çalışan nanoteknolojik bir boyadır. Nem dengeleyici olarak da kullanılır. Boyutu çok küçük olduğu için DNA yapınızı bile bozabilecek kadar tehlikelidir. Bir sürü abur cubur da kullanıyorlar özellikle çocukların yiyeceklerinde.

3)Vücudunuza bir kere girdikten sonra çıkmaz. Nereye yerleşirse özellikle kaslarda eklemlerde dayanılmaz ağrılar yapar nanoteknolojik parçacıklar. Milyonlarca ve küçük chemtrail projesi kapsamında havadan aeresol olarak da üzerimize püskürtme yapılır

4)Özellikle Prozac ve alternatifi olan antidepresanlarda etken maddelerden biri olarak kullanılmaktadır; “Titanyum Dioksit” Beyaz renkli gıdalarda renk ve parlaklığı artırır.

5)Kodu: E171 Tabii ki bu titanyum dioksitin iki türü vardır; biri mikro biri Nano ayırt etmek çok zordur. İkisinin kodu da aynı olduğu için iyice araştırmak gereklidir Nano olanlar bağırsak Vucuda kolayca dağılır

6)Yüksek oranda kullanıldığı ürünler; şekerlemeler, hazır tatlılar, sakızlardır. Ayrıca beyaz un, sofra tuzu, kabartma tozu gibi ürünlerde de kullanılır. Paket gıdaların raf ömrünü uzatır.

7)Vücuda bir kez alındığında vücut tarafından parçalanamadığından bedenin farklı organlarında birikmektedir ve boyutları çok küçük olduğundan vücut içinde gezebilmektedir

8)Hücrelerin içine kolayca nüfuz edebildiğinden, hücre içerisinde her tarafa saldıran kimyasal bir yapıdır… Parçalanamadığı için bedende depolanan bu madde, organik parçacıkları yok etme özelliğine de sahiptir.

9)Kuvvetli nem tutucu olduğundan vücudun su dengesini bozmaktadırlar. nem tutma özelliği olduğu için insanların dizlerinde birikir ve romatizmal hastalıklara sebep olur

10)Genotoksik etkiye sahiptir; yani DNA’ya ve genlere toksik etki göstererek gen yapısını kromozomları bozarak mutasyonlara ve KANSERE neden olan “kimyasal maddeler” sınıfındadır.

11)Beyazlarınız için aldığınız deterjanlar aslında lekeyi çıkarmıyor. İçinde bulunan titanyum dioksit ile beyaza boyuyor.” diş macunlarında da bulunuyor dişlerinizi beyazlatmada görev üstlenir. Ve vucüdumuza yayılır zamanın en tehlikeli buluşu denilebilir

12)Titanyum Dioksit İçeren Bazı Ürünler Falım sakızlarda titanyum dioksit var. Hamilelere verilen demir ilacı Ferrum fort da titanyum dioksit var. Rabelis” adlı tablet ilaçta boyar madde olarak titanyum dioksit var.

13)Fludex” adlı ilaçta Dolorex” adlı ilaçta Biobellinda bb cream da CI77891 koduyla titanyum dioksit var Emedur tablet 200 mg ilaçta A-ferin adlı ilaçta boyar madde olarak titanyum dioksit var.

14)Faks el sabununda CI 77891 koduyla titanyum dioksit var. Soğuk algınlığı ve grip için verilen “Dolven” film kaplı tablette boyar madde olarak titanyum dioksit (E171) var. Majezik adlı ilaçta titanyum dioksit var.

15)Paradontax adlı diş macununda “titanyum dioksit” maddesi var. Sensodyne naneli diş macununda titanyum dioksit var. Sebamed in pişik kremimde titanyum dioksit var. Signal dış macunu CI 77891 koduyla titanyum dioksit var.

16)Dove sabunda da Cl 77891 olarak var. Macrol antibiyotikte Panten şampuanda Garnıer BB kremde Cl 77891/TITANIUM DIOXIDE olarak var. ALERİNİT adlı ilaçta var. Ketavel adlı ağrı kesicide var. Glıss şampuanında da hamilton güneş kreminde titanium dioxide var.

17)Sağlık Bakanlığının çocuklara dağıttığı diş macununda da titanyum dioksit var. Diadermin bb kremde de Aquas ve vivatinell bebek güneş kreminde titanyum dioksit var.

18)Sensodny promine 6 12 yaş diş macununda Himalaya marka cilt maskesinden titanium dioxide var reflor probiyotıkte e171var Apireks cold & flu da E171 var Maybelline colossal kajal göz kaleminde var.

19)İburamin cold da da titanyum oksit var Neutrogena deep clean yüz maskesinde titanyum dioksit var. Sebamedin güneş kreminde Bonibonlarda da var. “Medlukast” isimli oğluma alerji için verilen ilaçta “boyar madde olarak titanyum dioksit “içerir diyor.

20)Crebros adlı ilaçta yardımcı madde olarak titanyum dioksit var Nivea lip butter dudak nemlendiricisinde var Lev-end isimli epilepsi ilacı. Risperdal isimli psikiyatri ilanında var. Kolesterol hapı olan TARDEN’DE boyar madde olarak titanyum dioksit içerir, yazıyor.

21)Sesu rol on ağda da var. Ersag güneş kreminde titanyum dioksit var. Kağıt havlu, tuvalet kağıdı, kağıt, mendiller.. bunlarda boş yere etikette aramaya gerek yok bence. Bunlar %100 selülozdan üretiliyor ama işlenme aşamasında ağartılırken bu maddeyle ağartılıyor

22)Pepticer adlı mide ilacında hem jelatin hemde titanyum dioksit var Nootropil isimli ilaçta E171 koduyla yazılmış Oriflimenin diş macununda LR markalı kozmetik ürünlerinin birçoğunda var.

23)Hamilelik için verilen bulantı hapında da var (ZOFER 4 mg tablet) Çoğu sakızın içinde titanyum dioksit vardı. A101 de ve Bim de ki dışı beyaz bademli çikolatalı şekerde var.

24) Bazı markaları alıntı olarak derleyip topladım sağlıklı olalım sağlıklı kalalım Bu zamanda hiç kimse bize dürüst ürün satmıyor hep zehir hep zehir ahirzaman hadislerinden “insanlar yiyecek bir şey arayacak bulamayacak” işte o zamandayız okuduğunuz için teşekkür ederim.

KAYNAK: TWİTTER

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

SAĞLIK