WALT DİSNEY

WALT DİSNEY

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Bakalım Walt kardeş sana ne pişiriyor.
Ünlü penis Küçük Denizkızı film afişi. Disney bundan hoşnutsuz bir sanatçıyı sorumlu tuttu

bilinçaltı küçük deniz kızı ereksiyon


Düğün sahnesindeki rahip çok heyecanlı görünüyor. 
Disney, cüppenin altında hareket eden dizi olduğunu iddia etti, ancak yine de 2006 DVD sürümünde düzenlendi. 

bilinçaltı küçük deniz kızı ereksiyon

Videoyu izlemek için buraya tıklayın


Oh hayır, yine diz yok.


Üstsüz bir kadının görüntüsü, Kurtarıcılar’daki bir sahnede arka arkaya olmayan karelerde iki kez görünüyor. Film, videoda saniyede 30 kare hızında çok hızlı çalıştığı için normal izlemede iki görüntü görülemedi.

Videoyu izlemek için buraya tıklayın .


Bir Kim Çerçeveli Roger Tavşan 4 kare dizisi.

Garip bir şey görmüyor musunuz?

https://4.bp.blogspot.com/-Q8ia-rkeL3Y/WPOt8IU1qUI/AAAAAAAB4U/yOQGJyixLbYg8JzWr2XKhhHCFbw-dd0JACLcB/s1600/Elza2.jpg

Zararlı (2014)
http://4.bp.blogspot.com/-1juJAwFB5x4/Vn1GINE8miI/AAAAAAABqk/Zfmktg75GM4/s1600/eye.phn.jpg

Toz parçacıkları Lion King’de seksi büyüler

bilinçaltı aslan kral

Videoyu izlemek için buraya tıklayın .

Aslında Disney okültizmi, materyalizmi, şiddeti, rastgele cinselliği ve pedofiliyi teşvik etmenin yanı sıra bu bilinçaltı manipülasyonunu en başından beri yapıyor. 1920’lerin Alice şortlarından alınan aşağıdaki resimlere bakmanız yeterli Burada Virginia Davis’in oynadığı küçük Alice, masasında oturan Walt’ın önünde cinsel organlarını baştan çıkarıcı bir şekilde okşuyor:


Ve işte o…Şey…Anal araştırma mı?


Bu fotoğrafta elbisesinde SEXY kelimesini görebilirsiniz.Bu resimde kızlar pembe bir yapay penis ile dalga geçiyorlar.


Bu iddianın çok abartılı olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki resme bakın. Bunda gizli bir penis yapabilir misin?Sübliminal cinsel görüntüleri illüstrasyonlara yerleştirmenin ne kadar kolay olduğunu izleyin:

https://youtu.be/nYRQFVSvSPc


Bir tane daha izle

Aynı numara burada da uygulanıyor:

Şimdi Walt Disney Company – Baby Einstein’ın bir bölümü tarafından küçük çocuklar için yapılan “Windows to Color” tahta kitabından bir resme bakın . Dünyadaki tüm sayılar arasından eş zamanlı oral seks için konumu temsil edeni seçtiler . Not bu değil kamyonun orijinal sayı, onu doctored edildi. Bunu nasıl bilebilirim? Plakaya bakın: ters çevrilmiş, ayrıca kapıdaki harfler, bu da görüntünün ters çevrildiği ve daha sonra kamyona 69 numarasının eklendiği anlamına geliyor.

Bu kitapta bulduğum tek cinsel referans bu değil. Örneğin aynı sayfada bir gül resmi var ve sol yaprağında seks kelimesi görünüyor. Taranan resimde görünmüyor, bu yüzden buraya göndermiyorum. Başka bir şey de, sembolik vajinal görüntüleri boyamasıyla tanınan bir sanatçı olan Georgia O’Keeffe’nin resmi.

Disneyland’de maymuna şaplak atan maymun:

Donald Duck: Geniş Açık Alanlar 1947
 

Külkedisi Anal Boncuk

http://2.bp.blogspot.com/-tuuI5_gwzQw/VGzfTsZ6FAI/AAAAAAAABko/I68kMK0_vlw/s1600/herccock.jpg

Mickey ve Fasulye Sırığı.  

Perili ev

Pamuk Prenses Pez dağıtıcı:

Video gösterimini izleyin

Disney’in Güzel ve Çirkin filmi. Gaston kuleden düşerken gözlerinde kafatasları parlıyor . Normalde fark edilmek için çok hızlı olur.

Video izle
Aynı filmden ekran görüntüsü. Şehvetli köy kızları sahne boyunca birkaç kez boynuz işareti yapar:

Cinderella’dan ekran görüntüleri:Boynuzların bu işareti, Şeytan Kilisesi’nin kurucusu Anton LaVey tarafından altmışlı yılların sonlarında popüler hale getirilen eski bir okült el hareketidir. Tabela satanizme gönül vermiş rock müzisyenleri tarafından geniş kitlelere duyurulmuştur. İşareti sahnede sergilediler ve kalabalık, gerçekte ne anlama geldiğini bilmeden onları taklit etti. Şimdi çoğu insan bu el işaretinin “taş” anlamına geldiğini düşünüyor… Ne diyeyim, cehalet mutluluktur.

Disney’in okült, özellikle karanlık tarafı ile meşgul olmasının film endüstrisinde emsali yoktur. Şeytani temalar, büyücülük, büyücülük, okült sembolizm ve şeytani tasvirler, en başından günümüze kadar eserlerinde yer almıştır. Walt Disney’in bu konularda ilk elden deneyime sahip olduğuna hiç şüphe yok.

 iskelet dansı

 Perili ev

Fantasia – Cesur Dağda Gece 

Uzak harpiye dikkat edin“pantolon” giyiyorlar, ama yaklaştıkça bir şekilde onları kaybediyorlar ve bir kare için izleyici tamamen çıplak bir kasıkla parlıyor.

Yerçekimi düşer.

DuckTales the Movie

Her şeyi gören göz sembolü İlluminati ile yakından ilişkilidir – ya küresel hakimiyet arayan ya da zaten elde etmiş olan gizli bir Luciferian elitist grubu olduğu söylenen “aydınlanmış olanlar” .Ducktales’deki The Suite Life of Zack ve Cody – S02E32

“ILLUMINATI HAKKINDA SORUN ” yazı tahtasının altında garip bir mesaj “İlluminati ortaya çıktı” görülebilir .


Cinderella’dan kedi LuciferDisney’in son çalışmalarında, kafa karıştırıcı “iyi kötü” modellerinin sunumu yoluyla iyi ve kötü arasındaki çizgileri bulanıklaştırma eğilimini görebiliriz. Örneğin: iyi şeytani karakterler, iyi canavarlar, iyi hırsızlar, iyi haydutlar ve katiller, iyi uzaylı destroyer, iyi düşmanlar vb.Disney ve Eşcinsel Gündemi

“İlk iş, halkın geyler ve gey hakları konusunda duyarsızlaştırılmasıdır. Halkı duyarsızlaştırmak, eşcinselliği keskin duygularla değil, kayıtsızlıkla görmesine yardımcı olmaktır. O halde GEÇLER VE GAYNLİK HAKKINDA OLDUĞU KADAR YÜKSEK VE SIK KONUŞMALIYIZ. OLASI Bu tavsiyenin arkasındaki prensip basittir: yeterince maruz kalırsanız hemen hemen her davranış normal görünmeye başlar.Ortalama bir Amerikan hanesi günde yedi saatten fazla TV izler.Bu saatler, heteroseksüellerin özel dünyasına bir kapı açar. üzerinden bir Truva atının geçilebileceği. Duyarsızlaştırma söz konusu olduğunda, araç normalliğin mesajıdır. Şimdiye kadar eşcinsel Hollywood ana akımı duyarsızlaştırma savaşında en iyi gizli silahımızı sağladı. Yavaş yavaş bitti. son on yıl,eşcinsel karakterler ve eşcinsel temalar TV programlarına ve filmlerine dahil edildi.”   Marshall Kirk, Düz Amerika’nın Yenilenmesi

Disney, ana akım haline gelmeden çok önce homofilikti. Eşcinsel gündemini zorlamaları, Amerikan Aile Birliği tarafından 9 yıl boykot edilmesine bile yol açtı.Disney World, 1991’den beri yıllık Eşcinsel Günlerine ev sahipliği yapıyor. Her yıl 150.000’den fazla LGBT katılımcısıyla dünyanın en büyük eşcinsel gurur etkinliklerinden biri haline geldi. Oluyor uyuşturucu kullanımı ve müstehcen cinsellik çocukların gözü önünde, bu etkinliklerde bile LGBT gruplardan itirazı yol açtı. Disney hayran sitesi WDWInfo’nun açık eşcinsel kurucusu Pete Werner, onları “utanç verici” olarak nitelendirdi.


1995’ten beri Disney, eşcinsel ilişki içinde olan çalışanlara özel faydalar sağlamaya başladı. Disney evliliği “bir erkek ve bir kadının birliği” olarak tanımlayan Evliliği Savunma Yasasına aktif olarak karşı çıktı . Şirket , 2007’den beri tüm tatil yerlerinde eşcinsel evlilik törenlerine izin verdi.

Neredeyse her Disney filminde açıkça eşcinsel seslendirme oyuncuları yer alıyor. Bunlardan biri – Ellen DeGeneres, “Finding Dory”nin yayınlanmasından önce filmde bir trans-sing olacağını açıkladı. “Bir acı-Ronda haline gelen bir iğne-Ray var” – dedi. Ancak, bu karakter filmin son kurgusuna girmedi. Yine de, görünüşe göre lezbiyen bir çiftin bebek arabasında bir çocukla birlikte olduğu gösterildi.

Küçük Deniz Kızı’ndaki deniz cadısı Ursula, travesti Divine’ın görünüşüne dayanıyordu.


Gay aktivistler şu anda Disney lobi yapıyorlar almak Elsa Frozen 2. dolaptan Let It Go “çıkan hakkındadır ” Bu Elsa lezbiyen ve şarkı aşikardır” – dediler.   

İçeri girmelerine izin verme, görmelerine izin verme
Her zaman olman gereken iyi kız ol
Gizle, hissetme, bilmelerine izin verme
Peki, şimdi biliyorlar!
Bırak gitsin, bırak daha fazla
dayanamıyorum...

 
Wings’in Sırrı’ndan müstehcen bir çift 

 

Çok sayıda müstehcen eşcinsel karakterin kapsamlı geçmişinden sonra Disney, açıkça eşcinsel çiftleri tanıtma zamanının geldiğine karar verdi.
İlk açık lezbiyen çift Disney Channel şovu “Good Luck Charlie” de yer aldı. 

 
Doc McStuffins’ten iki anne

Bir Zamanlar S5E18’de Ruby ve Dorothy sevişiyor Zootopia’dan evli eşcinsel çift Bucky ve Pronk, çift namlulu soyadı Oryx-Antlerson altında birlikte yaşıyorlar . Birçoğu, alt metin aracılığıyla Şerif Blubs ve Yardımcısı Durland’ın bir çift olduğundan şüphelenmişti. Gravity Falls yaratıcısı, şovda LGBT karakterlere sahip olmaktan mutlu olacağını söylemişti, ancak buna izin verilmiyor. Yine de kapanış bölümünde nihayet birbirlerine olan çılgın aşklarını itiraf ettiler!

Star vs. the Forces of Evil’in   bir bölümünde  öpüşen birkaç eşcinsel çift :

Güzel ve Çirkin (2017) filminde LeFou, Gaston ile flört eden açık bir eşcinseldir:

Buradaki bazı örneklerin tesadüfi olabileceğini kabul ediyorum, ama hepsi olabilir mi?

Oyunuzu bırakın


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Yorumlar

yorumlar

SÜBLİMİNAL İFŞALAR